BEXKOM Endüstriyel kullanılmış M5 M8 M9 M12 M14 M16 M23 7/8 IP67 Su geçirmez EMC koruma ve vida kilitleme ile elektrikli konektör
| Spesifikasyon | Ayrıntılar |
|---|---|
| Pin Numaraları | 3 ~ 19 |
| Kabuk malzemesi | Bakır, kromlu |
| Pin malzemesi | Altınla kaplanmış tunç |
| İzole edici malzeme | PA66 |
| Su geçirmez seviyesi | IP67 |
| Çalışma sıcaklığı | -25°C ila 80°C |
| Tuz püskürtmesi korozyon direnci | 48 Saat |
| Çiftleşme Döngüleri | >500 kez |
| Mevcut oran | 1.0 - 16 A |
| Test Voltajı | 250~1900V |
| EMC Koruma | Kullanılabilir |
| Kilitleme yöntemi | Döşeme kilitleme |
| Şok Direnci | 100g/6ms |
| titreşim direnci | 10~2000Hz, 15g |
M serisi ürünleri, müşterilerin maliyetleri tasarruf etmelerine ve satın alma sürelerini kısaltmalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.
- İp kilitleme mekanizması güvenilir temas sağlar
- Metal kabuk EMC koruma sağlar
- Güvenilir bağlantı ve düşük direnç için tunç altın kaplama bağlantılar
- Hızlı teslimatla maliyetli bir çözüm
M serisi konektörleri çeşitli endüstriyel uygulamalarda yaygın olarak kullanılır:
- Otomotiv üretim hatları
- Robotik ve otomasyon ekipmanları
- Endüstriyel aletler
- Otomasyon aletleri
- Çeşitli endüstriyel ekipmanlar
Örnek Durumu:Kullanılabilir
Başlatma süresi:1 hafta içinde (stokta olan ürünler için)
Nasıl Satın Alınır:Online mağazamızdan satın alın veya müşteri hizmetleri ekibimizle iletişime geçincs1@bexkom.com24 saat içinde yanıt veririz.
Gönderi:Ekspres teslimat, kapı kapı hizmetleri, genellikle 5-10 gün
Tüm sorular ve siparişleri memnuniyetle karşılıyoruz. Lütfen sorularınızı ve gereksinimlerinizi gönderin - size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız!