Κυκλικοί ομοαξονικοί σύνδεσμοι της σειράς BEXKOM S και υβριδικοί πολυλειτουργικοί σύνδεσμοι
Χώρος καταγωγής:
Κίνα
Ονομασία μάρκας:
BEXKOM
Πιστοποίηση:
UL/CE/ROHS/REACH/ISO9001/ISO13485/MSDS/COC
Αριθμός μοντέλου:
BK-S-XXX
Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας:
5 τεμ
Τιμή:
USD1.5~9.9/pc
Τυπική συσκευασία:
Τσάντα PE + Κουτί από χαρτόνι
Χρόνος Παράδοσης:
1 εβδομάδα
Όροι πληρωμής:
T/T,L/C,D/A,D/P,Western Union
Ικανότητα εφοδιασμού:
100000 ζεύγη/μήνα
Περιγραφή προϊόντος
| Όνομα σειράς/系列名称 | 同轴系列 |
| Χαρακτηριστικό/特性 | |
| Μάρκα/品牌 | Bexkom |
| Τόπος προέλευσης/产地 | Κίνα |
| Όνομα σειράς/系列名称 | Ομοαξονική σειρά |
| Pin Numbers/芯数 | 1 |
| Υλικό κελύφους/外壳材料 | Ορειχάλκινη χούφτα |
| Υλικό καρφίτσας/针芯材料 | Ορείχαλκος επίχρυσος |
| Υλικό μόνωσης/胶芯材料 | PTFE |
| Αδιάβροχο Επίπεδο/防水等级 | IP50 |
| Θερμοκρασία εργασίας/工作温度 | (-55 ~ 200) Κελσίου |
| Αντοχή στη διάβρωση σε ψεκασμό αλατιού/耐盐雾时间 | 96 Ώρες |
| Κύκλοι ζευγαρώματος/插拔次数 | >5000 φορές |
| Τρέχουσα τιμή/工作电流 | 0~6 GHz |
| Δοκιμή Vlotage /测试电压 | 450~ 2100V |
| EMC Shielding/是否有EMC屏蔽 | Διαθέσιμος |
| Μέθοδος κλειδώματος/锁定方式 | Κλείδωμα Push Pull |
| Αντίσταση κραδασμών/抗冲击 | 100g/6ms |
| Αντοχή σε κραδασμούς/抗震动 | 10~2000Hz, 15g |



Συγγενικά προϊόντα