BEXKOM S-serie ronde coaxiale connectoren en hybride multifunctionele connectoren
Plaats van oorsprong:
China
Merknaam:
BEXKOM
Certificering:
UL/CE/ROHS/REACH/ISO9001/ISO13485/MSDS/COC
Modelnummer:
BK-S-XXX
Minimale bestelhoeveelheid:
5 stuks
Prijs:
USD1.5~9.9/pc
Standaard verpakking:
PE-zak + kartonnen doos
Levertijd:
1 week
Betalingsvoorwaarden:
T/T,L/C,D/A,D/P,Western Union
Toeleveringsvermogen:
100.000 paren/maand
Productbeschrijving
| Serienaam/系列名称 | 同轴系列 |
| Karakteristiek/特性 | |
| Merk/品牌 | Bexkom |
| Plaats van herkomst/产地 | China |
| Serienaam/系列名称 | Coaxiale serie |
| Pinnummers/芯数 | 1 |
| Shell-materiaal/外壳材料 | Messing chroom verguld |
| Pinmateriaal/针芯材料 | Messing verguld |
| Isolatiemateriaal/胶芯材料 | PTFE |
| Waterdicht niveau/防水等级 | IP50 |
| Werktemperatuur/工作温度 | (-55 ~ 200) Celsius |
| Zoutsproei-corrosiebestendigheid/耐盐雾时间 | 96 uur |
| Paringscycli/插拔次数 | >5000 keer |
| Huidig tarief/工作电流 | 0~6 GHz |
| Testen Vlotage /测试电压 | 450~2100V |
| EMC-afscherming/EMC-bescherming | Beschikbaar |
| Vergrendelingsmethode/锁定方式 | Push-Pull-vergrendeling |
| Schokbestendigheid/抗冲击 | 100 g/6 ms |
| Trillingsbestendigheid/抗震动 | 10~2000 Hz, 15 g |



Gerelateerde producten