BEXKOM σειράς Β Κροματοποιημένος κυκλικός σύνδεσμος από χαλκό με χρυσό επικαλυμμένες επαφές IP50 έως IP68 Αδιάβροχος Push Pull Locking EMC προστασία από τη διάβρωση της αλμυρής ομίχλης και δονήσεις
Χώρος καταγωγής:
Κίνα
Ονομασία μάρκας:
BEXKOM
Πιστοποίηση:
ISO9001 ISO13485 CE UL RoHS REACH CoC MSDS
Αριθμός μοντέλου:
Κυκλικοί σύνδεσμοι
Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας:
5 τεμ
Τυπική συσκευασία:
Τσάντα PE + κιβώτιο χαρτοκιβωτίων
Χρόνος Παράδοσης:
1 εβδομάδα
Όροι πληρωμής:
L/C,T/T
Ικανότητα εφοδιασμού:
200000/Month
Περιγραφή προϊόντος
BEXKOM σειράς Β σκληρό περιβάλλον κυκλικές συνδέσεις
Με υψηλές επιδόσεις κυκλικοί συνδετήρες με χρωματισμένα περιβλήματα από χαλκό και χρυσοποιημένες επαφές,σχεδιασμένο για απαιτητικές εφαρμογές σε σκληρά περιβάλλοντα με δυνατότητες προστασίας από ηλεκτρομαγνητικές ακτινοβολίες και ανθεκτικότητας στο νερό.
Προδιαγραφές σειράς Β
| Προδιαγραφές | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Αριθμοί PIN | 2 έως 48 |
| Υλικό κελύφους | Κρυματοποιημένα μεταξένια |
| Υλικό καρφίτσας | Μεταλλικό Χρυσό |
| Υλικό μόνωσης | ΑΕΠ/PEEK |
| Αδιάβροχο επίπεδο | IP50 |
| Θερμοκρασία εργασίας | -55°C έως 250°C |
| Αντοχή στη διάβρωση από ψεκασμό αλατιού | 96 ώρες |
| Κύκλοι ζευγαρώσεως | > 5000 φορές |
| Τρέχων συντελεστής | 1.5 - 25 Α |
| Δοκιμαστική τάση | 450~2100V |
| Προστασία από ηλεκτρομαγνητικά | Διαθέσιμο |
| Μέθοδος κλειδώματος | Πίεση Τραβήξτε Κλειδώματα |
| Αντίσταση σε κρούσματα | 100 g/6 ms |
| Αντίσταση σε δονήσεις | 10~2000Hz, 15g |
Στρογγυλός σύνδεσμος με χρωματοποιημένο κέλυφος από χαλκό και χρυσοποιημένες επαφές Αυτός ο υψηλής ποιότητας κυκλικός σύνδεσμος διαθέτει ένα μεταλλικό κέλυφος κατασκευασμένο από χαλκό με ανθεκτική χρωματοποίηση,προσφέρει ανώτερη αντοχή στη διάβρωση και επαγγελματικό αισθητικό φινίρισμαΈχει σχεδιαστεί για εφαρμογές υψηλού επιπέδου, παρέχει εξαιρετική προστασία EMC 360 μοιρών για την προστασία ευαίσθητων ηλεκτρονικών από ηλεκτρομαγνητικές παρεμβολές σε απαιτητικά περιβάλλοντα.
Ο σύνδεσμος διαθέτει ένα υδατοασφαλές σχεδιασμό IP, εξασφαλίζοντας αξιόπιστη απόδοση σε σκληρές συνθήκες και σε ρυθμίσεις που είναι επιρρεπείς σε υγρασία.Χωρίς εργαλεία ζεύξη και αποσύνδεση, διατηρώντας την ασφαλή σύνδεση υπό δονήσεις ή μηχανική πίεση.
Η λύση αυτή είναι συμβατή με τυποποιημένες διεπαφές κυκλικών συνδέσμων (συμπεριλαμβανομένων των σειρών LEMO, ODU και Fischer) και είναι ιδανική για εφαρμογές κρίσιμης σημασίας στον τομέα της αεροδιαστημικής, της MIL,ιατρικό εξοπλισμόΟ συνδυασμός της ανθεκτικής κατασκευής, της προηγμένης θωράκισης, της τεχνολογίας των ηλεκτρονικών συστημάτων και της τεχνολογίας των τηλεπικοινωνιών.και η εργονομική σχεδίαση το καθιστούν μια κορυφαία επιλογή για τους μηχανικούς που δίνουν προτεραιότητα στην αντοχή, ακεραιότητα σήματος και ευκολία χρήσης.
Βασικά χαρακτηριστικά
- Υλικό: Κέλυφος μεταλλικού χαλκού με χρωματοποίηση
- Επικοινωνία: Χρυσόχρυσο χαλκό
- Απομονωτικό: PPS ή PEEK
- Επίπεδο ανθεκτικότητας στο νερό: IP50 ~ IP68
- MOQ: 5pcs
- Προστασία από ηλεκτρομαγνητικά κύματα
- Περιβαλλοντικό: Αδιάβροχο
- Μηχανισμός: Κλειδώσεις με σπρώξιμο για ασφαλή ζευγάρωμα
- Διασταυρούμενη συμβατότητα: Συνδέσεις LEMO/Redel/ODU/Fischer
- Εφαρμογές: Υψηλής αξιοπιστίας βιομηχανική/MIL/ιατρική χρήση/νέα ενέργεια

Συγγενικά προϊόντα