Σειρά F Υψηλής Πυκνότητας Αδιάβροχος Σύνδεσμος Push Pull IP68 με Θωράκιση EMC και Συμβατότητα Fischer
Χώρος καταγωγής:
Κίνα
Ονομασία μάρκας:
BEXKOM
Πιστοποίηση:
UL/CE/ROHS/REACH/ISO9001/ISO13485/MSDS/COC
Αριθμός μοντέλου:
BK-U-XXX/BK-F-XXX
Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας:
5 τεμ
Τιμή:
USD6.9~29.9/pc
Τυπική συσκευασία:
Τσάντα PE + κιβώτιο χαρτοκιβωτίων
Χρόνος Παράδοσης:
7 ~ 15 ημέρες
Όροι πληρωμής:
L/C,T/T
Ικανότητα εφοδιασμού:
100000 ζευγάρια/μήνα
Περιγραφή προϊόντος
Σειρά F 2~37 ακίδων Υψηλής πυκνότητας IP68 αδιάβροχοι σύνδεσμοι Push Pull με θωράκιση EMC
Τεχνικές Προδιαγραφές
| Όνομα Σειράς | Σειρά F |
|---|---|
| Αριθμός ακίδων | 2 ~ 37 |
| Υλικό κελύφους | Ορείχαλκος επιχρωμιωμένος |
| Υλικό ακίδας | Ορείχαλκος επιχρυσωμένος |
| Υλικό μονωτή | PPS/PEEK |
| Επίπεδο αδιαβροχοποίησης | IP68 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως 250°C |
| Αντοχή στη διάβρωση από αλάτι | 96 ώρες |
| Κύκλοι σύνδεσης | >5000 φορές |
| Ρυθμός ρεύματος | 1.5 - 25 A |
| Τάση δοκιμής | 350 - 1000V |
| Θωράκιση EMC | Διαθέσιμο |
| Μέθοδος κλειδώματος | Κλείδωμα Push Pull |
| Αντοχή σε κραδασμούς | 100g/6ms |
| Αντοχή σε δονήσεις | 10~2000Hz, 15g |
Βασικά Χαρακτηριστικά
- Μικροσκοπικό μέγεθος: Συμπαγής σχεδιασμός ιδανικός για εφαρμογές με περιορισμένο χώρο, συμπεριλαμβανομένων φορητών συσκευών, φορητής τεχνολογίας και πυκνοκατοικημένου εξοπλισμού.
-
Μεταλλικό κέλυφος: Η κατασκευή από επιχρωμιωμένο ορείχαλκο παρέχει:
- Ενισχυμένη ανθεκτικότητα και αντοχή σε μηχανικές καταπονήσεις
- Ανώτερη θωράκιση EMI (Ηλεκτρομαγνητικές Παρεμβολές)
- Βελτιωμένη απαγωγή θερμότητας σε σύγκριση με πλαστικές εναλλακτικές
- Εκτεταμένη διάρκεια ζωής σε σκληρά περιβάλλοντα
- Υψηλή πυκνότητα: Φιλοξενεί μεγάλο αριθμό επαφών σε μικρό σχήμα, επιτρέποντας τη σμίκρυνση του εξοπλισμού με πολλαπλές γραμμές σήματος ή τροφοδοσίας.
- IP68 Αδιάβροχο: Πλήρης προστασία από την είσοδο σκόνης και τη μακροχρόνια βύθιση σε νερό πέραν του 1 μέτρου βάθους για εφαρμογές σε σκληρά περιβάλλοντα.
- Θωράκιση EMC: Διατηρεί την ακεραιότητα του σήματος αποτρέποντας τις ηλεκτρομαγνητικές παρεμβολές από εξωτερικές πηγές και περιορίζοντας την EMI που παράγεται από συνδεδεμένο εξοπλισμό.
- Κυκλικός σχεδιασμός: Παρέχει εύκολη ευθυγράμμιση και σύνδεση, ασφαλείς συνδέσεις και πολλαπλές επαφές σε συμπαγές σχήμα.
- Επιχρυσωμένες επαφές: Οι επιχρυσωμένοι ορειχάλκινοι ακίδες προσφέρουν εξαιρετική αγωγιμότητα, αντοχή στη διάβρωση, χαμηλή αντίσταση επαφής και ανώτερη απόδοση σε εφαρμογές χαμηλής τάσης.
Εφαρμογές
- Εξοπλισμός αεροδιαστημικής και άμυνας
- Συστήματα βιομηχανικού αυτοματισμού και ελέγχου
- Ιατρικές συσκευές
- Υποβρύχιοι αισθητήρες και εξοπλισμός
- Φορητές ηλεκτρονικές συσκευές
- Ηλεκτρονικά αυτοκινήτων
- Εξοπλισμός δοκιμών και μετρήσεων
Αυτοί οι σύνδεσμοι παρέχουν αξιόπιστες, υψηλής απόδοσης συνδέσεις σε απαιτητικά περιβάλλοντα όπου οι περιορισμοί χώρου, η περιβαλλοντική προστασία και η ακεραιότητα του σήματος είναι κρίσιμες απαιτήσεις.
Συγγενικά προϊόντα