BEXKOM M9 Σειράς IP67 Αδιάβροχοι Θωρακισμένοι Συνδετήρες Βιομηχανικοί Κυκλικοί Συνδετήρες με Βιδωτό Κλείδωμα
Χώρος καταγωγής:
Κίνα
Ονομασία μάρκας:
BEXKOM
Πιστοποίηση:
UL/CE/ROHS/REACH/ISO9001/ISO13485/MSDS/COC
Αριθμός μοντέλου:
BK-M-XXX
Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας:
5 τεμ
Τιμή:
USD1.5~9.9/pc
Τυπική συσκευασία:
Τσάντα PE + κιβώτιο χαρτοκιβωτίων
Χρόνος Παράδοσης:
7 ~ 15 ημέρες
Όροι πληρωμής:
L/C,T/T
Ικανότητα εφοδιασμού:
100000 ζευγάρια/μήνα
Περιγραφή προϊόντος
Βιομηχανικός σύνδεσμος BEXKOM σειράς M9 3-8 επαφών αδιάβροχος IP69 μικρού μεγέθους
Βιομηχανικός σύνδεσμος με βιδωτό κλείδωμα και επιχρυσωμένες επαφές, σχεδιασμένος για απαιτητικά περιβάλλοντα που απαιτούν αξιόπιστη μετάδοση σήματος και ισχύος.
Προδιαγραφές προϊόντος
| Προδιαγραφή | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Αριθμός ακίδων | 3 ~ 19 |
| Υλικό κελύφους | Ορείχαλκος επιχρωμιωμένος |
| Υλικό ακίδας | Ορείχαλκος επιχρυσωμένος |
| Υλικό μόνωσης | PA66 |
| Επίπεδο αδιαβροχοποίησης | IP67 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C έως 80°C |
| Αντοχή στη διάβρωση από αλάτι | 48 ώρες |
| Κύκλοι σύνδεσης | >500 φορές |
| Ονομαστικό ρεύμα | 1.0 - 16 A |
| Τάση δοκιμής | 250 - 1900V |
| Θωράκιση EMC | Διαθέσιμο |
| Μέθοδος κλειδώματος | Βιδωτό κλείδωμα |
| Αντοχή σε κρούση | 100g/6ms |
| Αντοχή σε δονήσεις | 10-2000Hz, 15g |
Επισκόπηση συνδέσμων M9
Βασικά χαρακτηριστικά
- Μέγεθος ανοίγματος πάνελ: 9mm
- Μηχανισμός κλειδώματος: Βιδωτό κλείδωμα για ασφαλείς συνδέσεις
- Θωράκιση EMC: Αποτρέπει την ηλεκτρομαγνητική παρεμβολή για την ακεραιότητα του σήματος
- Βαθμολογία αδιαβροχοποίησης: Προστασία IP67 από σκόνη και προσωρινή βύθιση
- Επιλογές επαφών: 3 έως 8 επαφές για διάφορες ανάγκες μετάδοσης σήματος και ισχύος
Εφαρμογές
- Βιομηχανικά ηλεκτρονικά: Συστήματα ελέγχου, όργανα και εξοπλισμός επικοινωνιών
- Έλεγχος διεργασιών: Περιβάλλοντα που απαιτούν αξιόπιστες και στιβαρές συνδέσεις
- Αισθητήρες και ενεργοποιητές: Αυτοματοποιημένα συστήματα όπου οι ασφαλείς και θωρακισμένες συνδέσεις είναι απαραίτητες
Τεχνικές προδιαγραφές
- Υλικό επαφής: Επιχρυσωμένος ορείχαλκος για εξαιρετική αγωγιμότητα και αντοχή στη διάβρωση
- Υλικό περιβλήματος: Υλικά υψηλής ποιότητας για ανθεκτικότητα και προστασία
- Εύρος θερμοκρασίας: Ευρύ εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας
- Ονομαστική τάση και ρεύμα: Κατάλληλο για εφαρμογές χαμηλής έως μεσαίας τάσης και ρεύματος
Εγκατάσταση και χρήση
Στήριξη: Το άνοιγμα πάνελ 9mm επιτρέπει την εύκολη ενσωμάτωση σε πάνελ ελέγχου ή μηχανήματα.
Σύνδεση: Ο μηχανισμός βιδωτού κλειδώματος εξασφαλίζει ασφαλείς συνδέσεις σε περιβάλλοντα με δονήσεις ή μηχανικές καταπονήσεις.
Συντήρηση: Η βαθμολογία IP67 αντέχει στη σκόνη και την προσωρινή βύθιση σε νερό, κατάλληλο για εξωτερικά ή σκληρά περιβάλλοντα.
Εικόνες προϊόντων
Συγγενικά προϊόντα