BEXKOM M5 M8 M9 M12 M14 M16 M23 Βιομηχανικός Κυκλικός Συνδετήρας με Αδιάβροχη Προστασία IP67, Θωράκιση EMC και Ασφάλιση με Βίδα για Αξιόπιστες Ηλεκτρικές Συνδέσεις
| Αριθμοί PIN | 3 ~ 19 |
|---|---|
| Υλικό κελύφους | Κρυματοποιημένα μεταξένια |
| Υλικό καρφίτσας | Μεταλλικό Χρυσό |
| Υλικό μόνωσης | PA66 |
| Αδιάβροχο επίπεδο | Διάκριση IP67 |
| Θερμοκρασία εργασίας | (-25 ~ 80) Κελσίου |
| Αντοχή στη διάβρωση από ψεκασμό αλατιού | 48 ώρες |
| Κύκλοι ζευγαρώσεως | > 500 φορές |
| Τρέχων συντελεστής | 1.0 - 16 Α |
| Δοκιμαστική τάση | 250 ~ 1900V |
| Προστασία από ηλεκτρομαγνητικά | Διαθέσιμο |
| Μέθοδος κλειδώματος | Κλειδώματα βίδες |
| Αντίσταση σε κρούσματα | 100 g/6 ms |
| Αντίσταση σε δονήσεις | 10~2000Hz, 15g |
Τα βιομηχανικά συνδέσμους της σειράς M βοηθούν τους πελάτες να εξοικονομήσουν κόστη και να συντομεύσουν τους όρους αγοράς.
Οι συνδετήρες αυτοί εφαρμόζονται ευρέως σε βιομηχανικούς τομείς, συμπεριλαμβανομένων:
- Γραμμές παραγωγής αυτοκινήτων
- Ρομποτική και εξοπλισμός
- Εργαλεία και συστήματα αυτοματισμού
- Διάφορες βιομηχανικές εφαρμογές
Τα βασικά χαρακτηριστικά περιλαμβάνουν κλειδαριά νήματος για αξιόπιστη επαφή, μεταλλικό κέλυφος με προστασία EMC και χρυσωπένιες επαφές από χαλκό για αξιόπιστη απόδοση και χαμηλή αντίσταση.
Κατάσταση δείγματος:Διαθέσιμο
Χρονοδιάγραμμα:Εντός 1 εβδομάδας (για τα προϊόντα που βρίσκονται σε αποθέματα)
Πώς να αγοράσετε:Αγοράστε μέσω του ηλεκτρονικού μας καταστήματος ή επικοινωνήστε με την ομάδα εξυπηρέτησης πελατών μας στοcs1@bexkom.comΘα απαντήσουμε μέσα σε 24 ώρες.
Μεταφορά:Ταχυμεταφορά, εξυπηρέτηση από πόρτα σε πόρτα, συνήθως 5-10 ημέρες
Παρακαλούμε στείλτε τις ερωτήσεις σας και θα χαρούμε να σας βοηθήσουμε.