BEXKOM M σειράς Βιομηχανικοί Κυκλικοί Σύνδεσμοι με Βιδωτό Κλείδωμα 2~17 Pin IP67 αδιάβροχοι Συμβατοί με Binder/Amphenol/Phoenix M5/M8/M9/M12/M14/M16/M23/(7/8)
Χώρος καταγωγής:
Κίνα
Ονομασία μάρκας:
BEXKOM
Πιστοποίηση:
UL/CE/ROHS/REACH/ISO9001/ISO13485/MSDS/COC
Αριθμός μοντέλου:
BK-M-XXX
Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας:
5 τεμ
Τιμή:
USD1.5~9.9/pc
Τυπική συσκευασία:
Τσάντα PE + κιβώτιο χαρτοκιβωτίων
Χρόνος Παράδοσης:
7 ~ 15 ημέρες
Όροι πληρωμής:
L/C,T/T
Ικανότητα εφοδιασμού:
100000 ζευγάρια/μήνα
Περιγραφή προϊόντος
Συμπλέκτες κυκλικών συστατικών βιομηχανικής χρήσης με κλειδαριά με βίδα της σειράς M
Τεχνικές προδιαγραφές
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Αριθμοί PIN | 3 ~ 17 |
| Υλικό κελύφους | Κρυματοποιημένα μεταξένια |
| Υλικό καρφίτσας | Μεταλλικό Χρυσό |
| Υλικό μόνωσης | PA66 |
| Αδιάβροχο επίπεδο | Διάκριση IP67 |
| Θερμοκρασία εργασίας | -25°C έως 80°C |
| Αντοχή στη διάβρωση από ψεκασμό αλατιού | 48 ώρες |
| Κύκλοι ζευγαρώσεως | > 500 φορές |
| Τρέχων συντελεστής | 1.0 - 16 Α |
| Δοκιμαστική τάση | 250~1900V |
| Προστασία από ηλεκτρομαγνητικά | Διαθέσιμο |
| Μέθοδος κλειδώματος | Κλειδώματα βίδες |
| Αντίσταση σε κρούσματα | 100 g/6 ms |
| Αντίσταση σε δονήσεις | 10~2000Hz, 15g |
Επισκόπηση του προϊόντος
Οι βιομηχανικοί συνδετήρες σειράς M είναι μια σειρά συνδετήρων που χρησιμοποιούνται συνήθως σε διάφορες βιομηχανικές εφαρμογές.και ευελιξία στη σύνδεση ισχύος, σήμα, και γραμμές δεδομένων.
Βασικά χαρακτηριστικά
- Ποικιλία Τύπων:Η σειρά M περιλαμβάνει ένα ευρύ φάσμα συνδέσμων, όπως M8, M12, M16, M23 κλπ., καθένας με διαφορετικά μεγέθη και διαμορφώσεις καρφίτλων για να ταιριάζει σε διάφορες εφαρμογές.
- Σχεδιασμός ανθεκτικός:Οι συνδέσεις αυτές έχουν σχεδιαστεί για να αντέχουν σε σκληρά βιομηχανικά περιβάλλοντα.
- Ευρεία εφαρμογή:Οι συνδετήρες της σειράς M χρησιμοποιούνται στον τομέα της αυτοματοποίησης, της ρομποτικής, των μεταφορών, της κατασκευής και άλλων βιομηχανικών τομέων.
- Εύκολη εγκατάσταση:Πολλές συνδέσεις της σειράς M διαθέτουν μηχανισμούς κλειδώματος με βίδα, ξιφολόγχη ή σπρώξιμο, εξασφαλίζοντας ασφαλείς και αξιόπιστες συνδέσεις που μπορούν εύκολα να εγκατασταθούν και να συντηρηθούν.
- Πρότυπα συμμόρφωσης:Οι συνδετήρες αυτοί συμμορφώνονται συχνά με διάφορα διεθνή πρότυπα, εξασφαλίζοντας τη συμβατότητα και την ασφάλεια σε βιομηχανικές εφαρμογές.
- Επιλογές προσαρμογής:Ανάλογα με τον κατασκευαστή, οι συνδέσεις σειράς M μπορούν να προσαρμοστούν για συγκεκριμένες ανάγκες, συμπεριλαμβανομένων διαφορετικών μήκων καλωδίων, υλικών συνδέσεων και διαμορφώσεων καρφίτ.

Συγγενικά προϊόντα