BEXKOM MIL serie harde omgeving gebruikt IP68 waterdicht EMC afgeschermd compatibel met MIL5015 MIL38999
Plaats van oorsprong:
China
Merknaam:
BEXKOM
Certificering:
UL/CE/ROHS/REACH/ISO9001/ISO13485/MSDS/COC
Modelnummer:
BK-MIL-XXX
Minimale bestelhoeveelheid:
5 stuks
Prijs:
USD4.5~USD39.9
Standaard verpakking:
PE-zak + kartonnen doos
Levertijd:
7 ~ 15 dagen
Betalingsvoorwaarden:
T/T,L/C,D/A,D/P,Western Union
Toeleveringsvermogen:
100.000 paren/maand
Productbeschrijving
| Serie Naam/系列名称 | MIL 系列 |
| Kenmerken | |
| Merk/merkteken | Bexkom |
| Plaats van oorsprong/productie | China |
| Serie Naam/系列名称 | MIL-serie |
| Pinnummers/芯数 | 2 tot 40 |
| Schelpmateriaal/buitenmateriaal | Aluminiumlegering/kasseroom geplatte |
| Pinmateriaal/naaldsnoermateriaal | Goudgeplatte messing |
| Isolatormateriaal | PA66 |
| Waterdicht Niveau/防水等级 | IP68 |
| Werktemperatuur/werktemperatuur | (-55 ~ 250) Centigrade |
| Corrosiebestendigheid tegen zoutspray/耐盐雾时间 | 96 uur |
| Paringscycli/插拔次数 | > 500 keer |
| Stroomstroom/stroomstroom | 1.5 - 20A |
| Testvoltage / testspanning | 250 ~ 3000V |
| EMC Shielding/是否有EMC屏蔽 | Beschikbaar |
| Vergrendelingsmethode | Schroefvergrendeling |
| Schockweerstand/抗冲击 | 100 g/6 min |
| Vibratieweerstand/抗震动 | 10~2000 Hz, 15 g |


Gerelateerde producten