BEXKOM M-serie Schroefvergrendelde industriële cirkelvormige connectoren 2~17 pin IP67 waterdicht bindmiddel/Amphenol/Phoenix compatibel M5/M8/M9/M12/M14/M16/M23/(7/8)
Plaats van oorsprong:
China
Merknaam:
BEXKOM
Certificering:
UL/CE/ROHS/REACH/ISO9001/ISO13485/MSDS/COC
Modelnummer:
BK-M-XXX
Minimale bestelhoeveelheid:
5 stuks
Prijs:
USD1.5~9.9/pc
Standaard verpakking:
PE zak + Kartondoos
Levertijd:
7 ~ 15 dagen
Betalingsvoorwaarden:
L/C, T/T
Toeleveringsvermogen:
100000 paren/maand
Productbeschrijving
M-serie met schroefvergrendelde industriële cirkelvormige aansluitingen
Technische specificaties
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Pinnummers | 3 ~ 17 |
| Schelpenmateriaal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Pinnemateriaal | Goudgeplatte messing |
| Isolatormateriaal | PA66 |
| Waterdicht niveau | IP67 |
| Werktemperatuur | -25°C tot 80°C |
| Corrosiebestand tegen zoutsproei | 48 uur |
| Paringscycli | > 500 keer |
| Huidig tarief | 1.0 - 16 A |
| Testspanning | 250 ~ 1900 V |
| EMC-bescherming | Beschikbaar |
| Vergrendelingsmethode | Schroefvergrendeling |
| Schokbestendigheid | 100 g/6 min |
| Trillingsweerstand | 10~2000 Hz, 15 g |
Productoverzicht
M-serie industriële connectoren zijn een reeks connectoren die vaak worden gebruikt in verschillende industriële toepassingen.en veelzijdigheid in het aansluiten van stroom, signaal en datalijnen.
Belangrijkste kenmerken
- Verschillende soorten:De M-serie omvat een breed scala aan connectoren, zoals M8, M12, M16, M23 enz., elk met verschillende afmetingen en pinconfiguraties voor verschillende toepassingen.
- Robuust ontwerp:Deze connectoren zijn ontworpen om bestand te zijn tegen harde industriële omgevingen en zijn vaak bestand tegen stof, vocht, trillingen en andere omgevingsfactoren.
- Brede toepassing:M-serie connectoren worden gebruikt in automatisering, robotica, transport, productie en andere industriële sectoren.
- Makkelijk te installeren:Veel connectoren van de M-serie zijn voorzien van gemakkelijk te gebruiken schroef-, bajonet- of push-pull-sloten, waardoor veilige en betrouwbare verbindingen worden gewaarborgd die gemakkelijk kunnen worden geïnstalleerd en onderhouden.
- Naleving van normen:Deze connectoren voldoen vaak aan verschillende internationale normen, waardoor compatibiliteit en veiligheid in industriële toepassingen worden gewaarborgd.
- Aanpassingsopties:Afhankelijk van de fabrikant kunnen M-serie connectoren worden aangepast aan specifieke behoeften, waaronder verschillende kabellengtes, connectormaterialen en pinconfiguraties.

Gerelateerde producten